Категории

10 парфеми кои мора да ги пробате оваа есен! (ФОТО)

Оваа есен заменете ги своите летни цитрусни парфеми со богатите есенски мириси. Со доаѓањето на студените денови, сигурно забележувате дека вашиот летен парфем едноставно веќе не ви одговара, а доколку сте во потрага по есенски мириси, ви ги претставуваме најдобрите актуелни понуди.

Прегледи:
77
Категории:
Убавина и мода
Објавено на:
26.09.2018