10 работи за на работа кои задолжително треба да ги имате во вашиот плакар до 30-тата година

Да бидеме реални, поголем дел од времето го поминувате на работа, а веќе до 30 години треба да имате солидно работно искуство.

Забавниот дел од одењето на работа треба да биде вашиот изглед, таму го поминувате поголемиот дел од времето, а сигурно сакате да оставите добар впечаток. Стилскиот изглед е задолжителен во секој дел од денот, но ова се 10 парчиња кои треба да ги имате во вашиот гардеробер.

ЛУКСУЗНА ЧАНТА

ФУСТАН КОЈ Е ЛЕСНО ДА СЕ НОСИ И ПРЕКУ ДЕН И НАВЕЧЕР

ЏЕМПЕР ОД КАШМИР

КЛАСИЧНА КОШУЛА

ПАНТАЛОНИ СО ШИРОКА НОГАВИЦА

СЕКОЈДНЕВЕН НАКИТ

РАМНИ ЧЕВЛИ

ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ СО ШПИЦ

САКО

МИДИ ЗДОЛНИШТЕ
Коментари

[fbcomments]