Категории

10 совршени есенски стајлинзи на Кејт Мидлтон: Ќе посакате да ја ископирате секоја нејзина комбинација

Таа е чист доказ дека елеганцијата и женственоста и понатаму се во мода. Иако во последно време истакнувањето на облините е во прв план, таа покажува дека и жената закопчана до грло може да изгледа феноменално.

 

Прегледи:
259
Објавено на:
08.10.2021