14 интересни идеи за вашите нокти во омбре стил

Без разлика на должината и формата на вашите нокти овие 14 идеи за маникир се неверојатни.

Летото е период кога сите експериментираат со боите, ставајќи шарени нијанси и различни дизајни. Омре стилот е долго време омилен кај многумина, во изгледот на косата, облеката, шминката, па и кај ноктите. Бидете во тренд со тоа што ноктите кои се важен дел од вашиот целокупен изглед ќе ги направите во стилот на омбре.

 
Коментари

коментари