Категории

14 познати личности чии лица се копија на нивните родители

Нормално е децата да личат на нивните родители, сепак гените го прават своето, но овие личности се вистински примет за „крадење“ на лицето на некој од нивните родители.

Кејт Хадсон и нејзината мајка Голди Хаун

Алан Тике и неговиот син Робин Тике

Дамон Вајанс и Дамон Вајанс Јуниор

Џорџ Харисон од Битлси и неговиот син Џани

Гери Бусеи и неговиот син Џејк

Мерил Стрип и нејзината ќерка Мајми Гумер

Том Хенкс и неговиот син Колин 

Сусан Сарадон и нејзината ќерка Ева Амури

Доналд Сатарленд и неговиот син Киф

Џејн Мансфиелд и Маришка Харгитеј 

Џон Ритер и синот Џејсон

Лиза Бонет и нејзината ќерка Зое Кравиц

Вил Смит и Џејден

Џон Војт и неговата ќерка Анџелина Џоли

Прегледи:
188
Објавено на:
24.07.2017