Категории

14 Славни личности пред да станат познати

Кога се наоѓале на почетокот на нивната кариера, никој не би можел да предвиди до каде ќе стигнат славните личности. Уште помалку би можеле да предвидат дека би имале и по милиони следбеници и обожаватели. Еве само дел од нив!

Робин Вилијамс

Никол Кидман

Бред Пит (прва колона, во средина)

Леонардо ди Каприо со неговата баба, Јелена Смирновна

Роберт Дауни Јуниор во неговата прва улога

Анџелина Џоли

Џим Кери

Џорџ Клуни

Бил Клинтон

Мила Јовович

Стив Бусчеми

Боб Марли

Френк Синатра

Џони Деп

Прегледи:
312
Објавено на:
19.09.2016