15 пара очила за сонце кои ќе бидат тренди во престониот период

Летото ни на повидок, а сончевите денови станаа секојдневие. Во таквите денови задолжителен моден додаток се и очилата за сонце, а доколку сте личност која сака да ги следи модните трендови ова се модели кои во следнава сезона ќе бидат главен моден додаток на сите трендсетерки 

Различни форми и големини, во разновидни бои, од малите ретро мачкести модели до колоритните леќи. Ова се најтренди моделите за оваа сезона, но доколку не ви се допаѓаат секогаш се тука класичните модели кои никогаш не излегуваат од мода.
Коментари

[fbcomments]