Овие 10 модни комбинации се вистински избор за летните денови

Во потрага сте по женствен летен стајлинг кој не подразбира само памучна маичка и раток шорц? Сметајте дека проблемот е решен бидејќи ова е листата на најдобри модни комбинации на познатата блогерка Кјара Ферањи која во светот на модата е синоним за стилизирана и модерна девојка.

Покрај тоа што се совршени за топлите летни денови, овие модни стајлинзи се многу лесни за копирање. Во продолжение пгледнете ги десетте најдобри комбинации на блогерката Кјара и впуштете се во експериментирањето внесувајќи во вашиот гардеробер малку италијанска енергија и многу бои.
Коментари

[fbcomments]