(18+) Хрватските фудбалери голи на базен во Бразил

Иако на отварањето загубија од репрезентацијата на Бразил, на фудбалерите на Хрватска не им е премногу тешко по поразот, ако судиме според фотографиите кои ги објави хрватски „24сата“. Имено, хрватските репрезентативци ноќеска уживале во базен и тоа – потполно голи! На фотографиите кои се празник за љубителите на фудбалот од понежниот пол посебно истакнати се Ведран Чорлука, Даријо Срна и Дејан Ловре1 2 3 5 7 8

 
Коментари

коментари