Категории

Роби Вилијамс се соблече на сцена и повторно ја шокираше публиката! (ФОТО)

Пејачот Роби Вилијамс е познат по контроверзното однесување и постапки кои честопати ја шокираат јавноста, а на последниот концерт се потрудил повторно да изнуди таква реакција од присутните.

Роби Вилијамс пред публиката ги соблекол панталоните, а потоа ја ставил раката во гаќите и се фатил за својот полов орган. Ова не е прв пат Роби да го направи тоа на сцена, со обзир на тоа дека е фотографиран во повеќе наврати потполно гол и тие слики ги сподели со јавноста.

Однесувањето на Роби предизвикува поделени реакции кај публиката, додека едни сметаат дека претерува, други велат дека тоа е само забава.

 

Прегледи:
330
Објавено на:
30.05.2018