Категории

Се ожени со двојно помлада девојка!

Неколку месеци по венчањето глумецот се појави во јавност со видливо повеќе колограми, масна коса и не баш најдобар изглед. Двојката се запозна на снимање на филм, а потоа се забавуваа една година, ги поминаа сите можни кризи, и минатата година конечно стапија во брак.  Пред неколку денови беа видени на црвениот тепих по повод Филмскиот фестивал на Палм Спрингс. Амбер Херд (28) блесна во својот црн, долг фустан, со сјајна коса и беспрекорна шминка. Џони носеше одело, но не можеше да го сокрие незадоволството околу вишокот на колграми.

Двојката се запозна во 2011 година, на снимањето на филмот „Дневниците на румот“.

Прегледи:
256
Објавено на:
04.01.2016