+20 модели на сандали со кои ќе бидете шик оваа пролет

Доколку топлите денови ве натераа да се запрашате што ќе се носи овие пролет и лето на нозете, ние имаме одговор за вас.

Ова се парчињата кои дизајнерите ги подготвија за престојната сезона, малку чудни и екстравагантни, ова се моделите со кои ќе ја добиете етикетата шик девојка.

 

 

 
Коментари

[fbcomments]