20 розови патики кои ќе ви го разубават стајлингот оваа пролет

Трендoт millenial pink боја е број еден веќе со месеци, и ако веќе ви здосадија бели патики тогаш имаме одлична вест за вас. Оваа сезона носиме розови патики, сите од нежни пастелни нијанси до интензивни и неонски нијанси на оваа боја.

Иако се чини дека е предизвик, лесно е да се комбинира оваа боја, совршено се вклопува со сите темни тексас и обични бели маици до фустан со цветен модел.

Ги има во сите брендови на патики, а подолу ќе најдете избор од топ розови патики од моменталната понуда.
Коментари

коментари