Категории

21 најубава жена на 21. век: Спој на убавина, харизма и женственост! (ФОТО)

Овие жени се толку убави што не можеме доволно да ги изнагледаме кога ќе се појават на екранот или на фотографиите! Без разлика како се менуваат стандардните за убавина, овие жени имаат универзална убавина и зрачат со харизма и женственост!

Мила Кунис

Натали Портман

Рејчел МекАдамс

Никол Кидман

Џесика Бил

Анџелина Џоли

Џенифер Анистон

Џенифер Лопез

Селма Хајек

Оливија Вајлд

Тајра Бенкс

Адриана Лима

Пенелопе Круз

Кира Најтли

Жизел Бундшен

Меган Фокс

Марго Роби

Шарлиз Терон

Ева Мендез

Скарлет Јохансон

Моника Белучи