4 годишното момче кое нема да ве остави рамнодушни со неговиот глас (ВИДЕО)

Сите мали деца се неодоливи и многу слатки, но што ако едно од нив ја препева Витни Хјустон и нејзината најпозната и најљубовна песна „Секогаш ќе те сакам“ со неговиот сладок глас кој  ќе ве разнежни? 

 
Коментари

[fbcomments]