Категории

5 фантастични комбинации со мини здолниште (ФОТО)

Мини здолништата се отсекогаш популарни и веруваме дека ќе ги носиме уште долго поради својата практичност. Токму затоа, ви претставуваме 5 зимски предлози како да носите мини здолниште во сите пригоди.

Мини здолниште + чизми до колена

Мини здолниште + џемпер во силна боја

Мини здолниште + класичен капут

Лелеаво мини здолниште + чизми над колена

Мини здолниште со животински принт + карирано сако