6 модели на панталони кои ќе се најдат на врвот на модната листа за оваа сезона

Овие модели на панталони ќе доминираат оваа есен

Тешко дека ќе можеме да се простиме со лелеавите летни фустани и здолништа, но овие трендови на панталони ќе ја олеснат разделбата со нив. Оваа сезона, во фокусот се наоѓа доста разноврсна палета на модели во која сигурно ќе пронајдете нешто за себе. Во продолжение ви ги издвојуваме 6-те водечки трендови со кои никако нема да погрешите.

Карирани

Терерки со странични линии

Широки

Кожни со рамни ногавици

Ѕвонарки

Карго
Коментари

[fbcomments]