7 модели на обувки кои треба да ги имате оваа пролет! (ФОТО)

Времето конечно се подобри, надвор сѐ мириса на пролет, а продавниците веќе ги изложија пролетните цветни фустани, дури и сандали! Затоа е вистинско време да видиме какви модели на обувки ќе се носат ова пролет.

1. Сребрени салонки

2. Обувки со перја

3. Моторџиски чизми

4. Обувки со необична потпетица

5. Обувки со платформа напред

6. Масивни патики

7. Необични балетанки и мокасинки
Коментари

[fbcomments]