7 неодоливи трендови кои ќе доминират ова лето на плажите

Летото кое со нетрпение го очекуваме, овој пат ќе биде разубавено со модни детали како фантастични сламени шешири, летни фустани во многу бои, ташни, костими за капење со ситни карнери и ретро модели.

Големи шешири

LA BOMBA, SUMMER 2018 JACQUEMUS.

A post shared by SIMON PORTE JACQUEMUS (@jacquemus) on

Фустани во бои на виножитото

☀ & 🌈’s #sanmigueldeallende

A post shared by JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules) on

Костим за капење со карнери

Плетени торби

The Gaia’s Ark in XL

A post shared by CULT GAIA (@cultgaia) on

Плетени фустани

Необичен накит

Back in Stock. The Kennedy Earring in Tortoise.

A post shared by CULT GAIA (@cultgaia) on

Турбан
Коментари

[fbcomments]