8 грешки кои ги правите со вашата коса, заради кои изгледате постаро

Долга или кратка? Кој е младешкиот стил? Видео кое ви дава неколку насоки каде да не погрешите, без разлика дали сакате долга или кратка коса, знајте како најдобро да ја носите.

Внимавајте и на бојата, одберете ја вистинската нијанса за вас, но не заборавајте дека светлите прамени секогаш даваат младешки изглед. Секогаш носете го тоа што ве прави среќни, на крајот од денот тоа е најважно.
Коментари

[fbcomments]