Чек дис аут
Search

8 шик идеи за летен маникир

Геометриски мотиви, силни бои и металик сјај на ноктите! Ова лето се е дозволено. Извадете ги лаковите во силни бои, како што се розовата, тиркизната, жолтата. Подгответе тенки четки предвидени за нокти бидејќи летната – маникир забава започнува!

 

How do you feel about some fruity cuticles?

A post shared by Alicia Torello (@aliciatnails) on

Weekend mani date? Nails and friends go hand in hand. 🥂

A post shared by Paintbox (@paintboxnails) on

One of the ail art inspo and menu choices for @fantasy.nyc

A post shared by Alicia Torello (@aliciatnails) on

✈🌴 LA nails for @thedanistahl 🌟 #nailart #notd

A post shared by Miss Pop (@misspopnails) on
Коментари

[fbcomments]