Категории

Амал и Џорџ Клуни заљубени до уши на црвениот тепих

За црвениот тепих во Лос Анџелес, долгоногата Амал одбра бел мини фустан со црвени цветни детали околу струкот, сребрени чевли и златна клач чанта, додека Џорџ Клуни очигледно беше горд на неговата понежна половина.

Погледнете како тие изгледаа на црвениот тепих на премиерата на драмата Hail, Caesar!

30cba64d00000578-3427580-iheartyouandtheleggylawyerdidherbesttolookeveryinch-371454384957587

30cbae4700000578-3427580-goldencouplegeorgeclooneylookedproudashebroughthiswife-m-741454386459007 30cbb58f00000578-3427580-image-821454386513625

Прегледи:
74
Објавено на:
02.02.2016