Адриана Лима неодоливо божествена во бела тоалета на забава во Мајами

Бразилската убавица измами безброј воздишки на приватната забава во Мајами организирана од луксузниот бренд за накит Chopard. За настанот Адриана блесна облечена во сексипилна бела тоалета со отворен грб и висок шлиц потпишана од австралиската модна куќа Lexi. Заедно со неа на настанот присуствуваа и моделите Каролина Куркова и Петра Немцова, како и музичките ѕвезди Рики Мартин и Рита Ора.
Коментари

коментари