Актерот Гораст Цветковски се маскираше во барбика! (ФОТО)

Актерот Гораст Цветковски оваа година одлучи да избере несекојдневна маска која сигурно ќе ве насмее. Облечен во бело боди, жолти бициклистички и перика на главата тој се маскираше во секси Барбика објавувајќи слика од теретана со опис „Честит ден на Републиката“.

Погледнете како изгледа неговата маска.
Коментари

[fbcomments]