Категории

Анџелина Џоли елегантна во бела креација покрај своите деца

Анџелина Џоли присуствуваше на премиерата на анимираниот филм “The Breadwinener” во Лос Анџелес заедно со своите ќерки Шајло и Захара Џоли-Пит.

42-годишната оскаровка носеше елегантна бела креација дело на Ulyana Sergeenko која ја искомбинира со дијамантски брош и крем потпетици. 11-годишната Шајло се појави во црн костим, додека малата Захара се одлучи за црн фустан од тул.

 

Прегледи:
178
Објавено на:
23.10.2017