Анџелина Џоли конечно ги откри причините поради кои се разведе од Бред Пит!

Многумина се прашуваат како Анџелина Џоли успева да ја одржи витката линија со години, а нејзината тајна е всушност нејзиниот нов бизнис.

Станува збор за производ кој е додаток на исхраната или суплемент кој помага при губитокот на килограмите и ви дава енергија.

„Цел живот бев оптеретена да ја одржам својата линија и младоликост поради притисокот во Холивуд. Конечно успеав да започнам свој бизнис во кој се вклучени само жените, а нашиот производ може да го купи секој по разумна цена“, изјавила Анџелина.

На прашањето дека е време конечно да ги разјасни сите шпекулации околу разводот со Бред Пит, актерката рекла:

„Врската никогаш не е црно-бела и додека постојат милион работи кои јас и Бред не ги гледаме на ист начин, разликите во воспитувањето на децата најмногу нѐ натераа да се разделиме. Неговата зависност од алкохолот стана проблем и почна да губи прилики во Холивуд. Дури бил и љубоморен што не му дозволив да го промовира мојот бизнис. Сепак, тој е татко на моите деца и не сакам да зборувам премногу“, рекла Анџелина.
Коментари

[fbcomments]