Категории

Ен Хатавеј гордо ја објави својата бременост, на плажа во бикини

Оскаровката Ен Хатавеј направи нешто што и според неа не личи на нејзе кога постираше фотографија на инстаграм ставајќи крај на шпекулациите за нејзината бременост.

Позирајќи во црвено бикини, на плажа, насмеана му покажа на светот дека го очекува своето прво бебе.

„Бев на плажа и забележав дека ме фотографираат. Кога веќе ваква фотографија ќе излезе во јавноста треба барем да биде некоја од која јас би била задоволна (и која е направена со моја согласност. и со филтер.“ вели таа.

instagram

Шпекулаци за нејзината бременост имаше уште во Ноември кога неименуван извор на PEOPLE дал информација дека 33 годишната актерка е во нејзиното второ тромесечие, дека е активна и среќна.