Атрактивната Хали Бери споделува како тренирала за да биде филмски убиец во Џон Вик 3 (ВИДЕО)

Една од најзгодните холивудски актерки, Хали Бери е дел од актерската екипа на акциониот филм Џон Вик 3. Таа со видео сподели како тренирала за да стане филмски убиец.

Џон Вик 3 е филм кој постигна неверојатен успех во кино салите ширум светот, а причината за тоа е феноменалната акција и перформанс кои го приредија Хали Бери и Кијан Ривс. Познатата актерка посебно ги воодушевила фановите и многумина не можеле да поверуваат дека токму таа ги прави сите акции во филмот и дека знае да управува со оружје како вистински професионалец. Но, Хали Бери сподели видео на кое покажува како тренирала за оваа улога и низ што морала да помине за да стане филмски убиец.
Коментари

[fbcomments]