Атрактивната Марјана објави фотографија без грам шминка: Еве како изгледа

Атрактивна и заводлива, Марјана Станојковска е една од најубавите Македонки.

Овој пат, таа ги почести фановите со фотографија без грам шминка, која ја објави на својот Фејсбук профил.

Можеме да заклучиме дека македонската лото-девојка е убава во секој поглед.
Коментари

коментари