Атрактивни плетени фустани

Модните дизајнери се повеќе се инспирираат од страрите плетки, па настануваат плетени модни и софистицирани парчиња, што секој би ги посакал.


Оваа зима во тренд се плетените фустани. Прилепени кон телото и кратки, со рамен крој или кратки ракави, со нагласени џепови, плетените фустани се модно парче кои морате да го имате во својот гардеробер. Можете да ги носите и комбинирате на најразлични начини. Ние предлагаме фустан кој потсетува на голем џемпер, во комбинација со кожни чизми.

02-3

03-3

04-2

4-15-750x400

05-2

06-1
Коментари

[fbcomments]