Категории

„Бајпас“ е насловот на новата песна на Слаткар: Слушнете ја! (ВИДЕО)

Имаме нов хит! Македонскиот познат рапер Слаткар, денеска ја објави својата нова песна. 

Неговата најнова песна се вика „Бајпас“ и е проследена со интересно видео кое е снимано на неколку локации во Скопје.


Уживајте!

Прегледи:
335
Објавено на:
01.12.2021