Категории

Бали Бег не бил отсекогаш толку убав, а оваа фотографија е доказ за тоа!

Секој од нас има некоја фотографија која би сакал да ја скрие од сите. Еден од најпопуларните турски актери, Burak Özçivit, кој е омилен кај припадничките на понежниот пол, има една таква фотографија.

Имено, Burak како млад имал необична фризура, тенки веѓи и обетка на левото уво. Веројатно во тоа време тој стил бил модерен, но тоа што е очигледно е фактот дека тој изгледа се поубаво како изминуваат годините.

Прегледи:
257
Објавено на:
21.03.2018