Категории

Барате стан? Ова е идеалното место да го создадете вашиот нов дом!

Купувањето стан е една од поголемите одлуки во животот, а поради тоа особено е важно да направите добар избор. За да не погрешите при изборот треба да се земат в предвид повеќе фактори кои влијаат во конечната одлука. Квалитет при градбата, различни квадратури прилагодени според вашите потреби, мирна средина и одлични услови – сето ова го добивате доколку изберете вашиот нов дом да биде еден од становите во DDS Building.

Доколку барате помал стан, DDS Building сѐ уште има слободни станови со квадратура од 46m2, или пак доколку барате станови со поголеми квадратури, тогаш становите со квадратури од 76m2 и 104m2 се идеални за вас.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DDS Building (@dobredojdedoma) on


Доколку барате помал, но практичен стан, тогаш изберете го оној од 46 м2, кои совршено искористени и проектирани за многу среќни мигови со најблиските. Помал, но практичен стан, чиј капацитет можете да го искористите максимално и визуелно да добиете совршен простор во кој ништо нема да недостасува.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DDS Building (@dobredojdedoma) on


Една од основните потреби на секој човек е удобноста во својот дом. Становите со површина од 76 м2 го нудат токму тоа. Пространост, мир и спокој во секој квадратен метар од домот. Можност за импровизации при уредувањето и создавање модерен и удобен стан.

 

View this post on Instagram

 

„Кога помислувам на удобност, помислувам на простран дом…каде секој член во семејството ќе има свое катче, но и пријатен дневен простор кој ќе ни овозможи безброј незаборавни семејни мигови!“ 🏢❤️ Тоа го има новиот станбен објект на DDS Building….76m2 во кои Вие ќе го создадете вашиот нов дом! Добредојде дома! ➡️ www.ddsbuilding.mk 📞 077 990 756 ☎️ +389 (0)2 2555 114 #DDSBuilding #skopje #macedonia #building #love #family #city #citylife #constraction #vscoskopje #vscomacedonia #bulid #construction #homedecoration #arhitecture #build #home #style #stylish #life #lifestyle #инстаграмџии #инстаграмџики #скопје

A post shared by DDS Building (@dobredojdedoma) on


За оние кои бараат луксузно решение кое нуди комфор, посебно катче во домот за секој член, а сепак ја дава потребната топлина во домот поради одличната изведба, вистинското решение се становите со површина од 104 м2. Простран стан кој овозможува врвна удобност, луксузно живеење и катче за секој член на семејството. Големината на станот ви дозволува да создадете уникатен дом карактеристичен за вас и најблиските.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DDS Building (@dobredojdedoma) on

Домот е најсигурното место за секој од нас. Следете ги препораките, чувајте го своето здравје и уживајте во вашиот нов дом со најблиските. DDS Building е секогаш тука за вас!

Создадете го својот дом во еден од становите во DDS Building. Добредојдовте дома! За повеќе информации посетете ја веб страната www.ddsbuilding.mk или јавете се на 077 990 756 и +389 (0)2 2555 114.