Категории

Бела Хадид го претстави најпопуларниот модел на ташна за оваа сезона

Ова е најпопуларната ташна на Instagram

Бела Хадид веќе со години е заштитно лице на модниот бренд Bvlgari. Таа повторно се најде позади објективот за снимањето на капсула-колекцијата во која дизајнерот од Токио – Yoon Ahn ја здружи силата со модната куќа Bvlgari создавајќи привлечни ташни под името “Serpenti Trough the Eyes of Ambush”. Колекцијата е во соработка со брендот за накит Ambush.
Парчињата кои паѓаат во фокусот доаѓаат во разни ефектни облици и бои а веќе стекнаа огромна популарност помеѓу модните блогерки на Instagram.