Категории

Бела Хадид во жешко издание ужива во летните денови

Една од најубавите и најатрактивни жени на светот, манекенката Бела Хадид забележана е на плажа во Малибу каде што моментално го поминува својот одмор.

Манекенката на себе имала минијатурно бикини, па покажала со што располага. Оваа секси манекенка уживала во брановите, а потоа се свртела и ги покажала своите облини во танга гаќички.