Бијонсе со најсекси празнично издание! (ФОТО)

Бијонсе преку едно свое секси издание ги најави сите водечки трендови за убавина и мода во наредната година. За славните дами празничните денови се одлична прилика да претстават нови и неверојатни стајлинзи.

Ништо помалку не ни очекувавме од преубавата Бијонсе која објавила некоколку фотографии на Инстаграм, подигнувајќи ја температурата на оваа социјална мрежа и покажувајќи дека празничните стајлинзи може да бидат многу секси.

Долгото сребрено металик сако и краткиот шорц ги надополнила со бела торбичка и провидни салонки. Покрај одличниот аутфит, соодветно се вклопува и нејзиниот драматичен, темен кармин на усните и ефектните обетки, а косата исплетена во плетенки била полн погодок.
Коментари

[fbcomments]