Блејк Лајвли е горда на својот напредок на физички план

Холивудската актерка Блејк Лајвли со фотографија објави дека ослабела 27 килограми кои ги качила за време на бременоста. 

Таа дефинитивно се гордее со својот напредок на физички план и му благодари на својот личен тренер за помошта.

30-годишната Лајвли и нејзиниот сопруг Рајан Рејнолдс се родители на две ќеркички, 3-годишната Џејмс и 16-месечната Инез.

 
Коментари

коментари