Категории

Божиќната честитка на Кардашијан ги изненади фановите

Како и секоја година, семејството Кардашијан прави креативни, божиќни честитки. Но, овогодинешната честитка ги изненади фановите.

DAY 24 ? #ChristmasEve

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner) on

Крис Џенер ја сподели на својот профил на Инстаграм честитката. На неа се најдоа сите членови од семејството, освен Кајли Џенер, за која со месеци се шпекулира дека е бремена.

На фотографијата се најдоа 4 генерации на Кардашијан – Џенер , вклучувајќи ја и Мери Џо Кемпбел, мајката на Крис.

Фановите шпекулираат дека Кајли ќе постира своја честитка и дека конечно јавно ќе објави дека е бремена.