Категории

Бред Пит има нова девојка – погледнете кој успеа да му го освои срцето на холивудскиот заводник

Бред Пит има нова девојка, но таа не доаѓа од светот на шоу бизнисот, пренесуваат странските медиуми.

Холивудскиот шмекер исплови во нова романса и тоа со америчката дизајнерка на накит и духовен гуру – 44 годиншната Сат Хари Калс, пренесува Daily Mail.

Откако во јуни ја прекина врската со Шарлиз Терон, започна да се забавува со оваа дама. Американката која живеела во Индија, славниот актер ја запознал минатата година, но само пред три месеци успеала да му го украде срцето.
Новопечениот пар се појави заедно на прослава по повод филмот “Ad Astra” во кој глуми Бред.

Прегледи:
391
Објавено на:
26.09.2019