Британски модни награди: Ова се најубавите изданија на црвениот тепих

Многу холивудски ѕвезди се собраа во Лондон и оваа година за да присуствуваат на овој важен моден настан. На црвениот тепих продефилирале некои од најпознатите дами во Холивуд и модната индустрија. Гламурозните тоалети и одела со дизајнерски потписи никого не оставија рамнодушен.
Коментари

коментари