Бруклин Бекам има нова девојка: Погледнете на кого потсеќа! (ФОТО)

Младиот Бекам им ја претстави својата нова девојка на членовите на неговото семејство. Станува збор за 21. годишната манекенка Хана Крос. Парот ја потврди својата врска во декември изминатата година, објавувајќи заедничка фотографија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on


Она што јавноста веднаш забележа на фотографиите од парот е фактот дека младата манекенка многу потсетува на мајката на Бруклин, Викторија Бекам.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hana (@hancross) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hana (@hancross) on
Коментари

[fbcomments]