Бруклин Бекам порасна и е позгоден од било кога!

Синот на славните Викторија и Дејвид Бекам, Бруклин, на Инстаграм сподели фотографии од тренинзите во теретана, покажувајќи го своето ново згодно и мускулесто тело.

17-годишниот Бруклин на Инстаграм има 8.7 милиони следбеници, а веќе зад себе има бројни модни кампањи, насловни страни и едиторијали, и е сон на милион млади девојки низ светот.

q2

Покрај згодното тело, додатен публицитет Бруклин стекна и со врската со актерката Клои Грејс Морец, а на радост на обожавателките, сега е слободен.

q3

Само продолжи со добрата работа Бруклин, и внимавај да не се “напумпаш” премногу! :)

q4
Коментари

коментари