Категории

Брус Вилис и Деми Мур после 20 години од разводот одлично се забавуваат заедно во самоизолација

Некогашниот омилен холивудски пар и понатаму одлично се согласува и после неколку години од разводот

Некогашниот омилен холивудски пар и понатаму одлично се согласува и после неколку години од разводот

Актерите Брус Вилис и Деми Мур објавија на своите друштвени мрежи симпатични фотографии на кои покажа како го поминуваат времето во самоизолација со своите ќерки, нивните момчиња и домашните миленици.
Поранешниот брачен откри дека кај нив владее прилично позитивна атмосфера.

Брус и Деми одлично се сложуваат и после разводот во 2000 година. А добро е познато и тоа што Брус ја одведе до олтарот својата поранешна сопруга кога се венчаваше со актерот Ештон Кучер.

 

View this post on Instagram

chaotic neutral

A post shared by tallulah (@buuski) on

Прегледи:
15
Објавено на:
08.04.2020