Категорија: Галерија

Овие 4 бои се хит за сезоната која претстои!

Секоја нова сезона ја одбележуваат и нови бои кои се „ин“. Оваа сезона модната круна им...

И седата коса може да биде секси! (ФОТО)

Со стареењето старее и косата која почнува да белее. Индивидуално е на која возраст ќе се...

ТЕАТАР КОМЕДИЈА ДОБИВА НОВ СЈАЈ

  Националната установа Театар Комедија полека но сигурно ги подобрува условите за...

Се преселиле од Москва во Барселона, во овој прекрасен стан од соништата

Дали некогаш сте размислувале да спакувате неколку куфери и дефинитивно да се преселите во...

Стан од 37 метри квадратни со сериозна смисла за драма

Смислата за драматичност јасно се пронаоѓа во овој дом од 37 метри квадратни , а она што е...

Тренди начини за како да ја носите ултра модерната фармерска јакна

Фармерската или тексас јакна е една од омилените парчиња облека на бројни трендсетери, кои...

Гламурозна премиера на филмот “Окја” на Канскиот фестивал 2017

На Канскиот фестивал сеодржа премиерата на филмот “Окја” кој важи за еден од...

Портрети нацртани на поинаков начин – погледнете ги ремек делата на оваа 18 годишна парижанка

Нејзиното име е Алексис, има само 18 години и живее во Парис.Таа за себе вели дека ја обожува...

За сите љубители на кафе. Вакво еспресо СЕУШТЕ не сте пробале !

Секоја година, која празниците официјално ќе завршат, главните менаџери во Starbucks од својата...

Фото: Босанец прави чуда на врв од молив

Јасенко Ѓорѓевиќ од Тузла за своите уметнички дела користи молив, но не за да му послужи како...

10.05.2014 Midnight

[nggallery id=132]

10.05.2014 Stobi

[nggallery id=131]

10.05.2014 Studio 54

[nggallery id=130]

03.05.2014 Local 105

[nggallery id=128]

03.05.2014 Stobi

[nggallery id=127]

26.04.2014 Midnight

[nggallery id=123]

26.04.2014 Хавана

[nggallery id=122]

26.04.2014 Local 105

[nggallery id=121]

26.04.2014 Studio 54

[nggallery id=120]

26.04.2014 UP Caffe

[nggallery id=119]