Категорија: Љубов и секс

Вежби за подобар секс

Експертите велат дека за одлична забава под чаршавите треба да бидете подготвени како...

„Жешката пица на госпоѓа Мица“ е новиот македонски порнич!

„Жешката пица на госпоѓа Мица“ е новата порносцена во продукција на „Валијант“ во која...

Видео: Погледнете што се случува со Вашиот мозок додека имате оргазам!

Жените кои мастурбирале во магнетно резонантна томографска машина, од почеток до крај...

Таа го сака својот сопруг, но и понатаму има потреба да го изневерува…

Илоа Аткинсон е блогерка која одлучила своите стравови и желби да ги подели со читателите....

Видео: Погледнете како девојките скришно гледаат, кога ќе видат дигнат …

Да не се збори дека само машките гледаат, па затоа погледнете како девојките скришно...

Видео: Како заљубените мислат дека изгледаат, а како всушност изгледаат!

Заљубеноста е израз кој се користи за да се опише интензивното чувство во цутот на љубовта....

Видео: Тој има 31, таа 91 година, а секојдневно уживаат во сексот!

Дека годините навистина не се пречка за да се биде со некого во врска најдобро потврдува...

Фото: Среќа е … кога ќе те уапси ваква полицајка!

Кога станува збор за свадбените фотки на инспирација и нема крај. Еве како една скопска...

Жени проверете! Знаци дека тој ве изневерува

Ако мислите дека вашиот партнер ве изневерува, постојат неколку начини да проверите....

Зошто изневеруваат жените, а зошто мажите?

Колку повеќе партнери имал поединцот во животот, толку се поголеми шансите дека ќе изневери....

Мажите сакаат домаќинки

Мажите најдобро ќе ги освоите доколку сте искрени со нив и ги поддржувате. Исто така треба да...

Среќните парови кои постојано постираат на Фејсбук и не се толку среќни

Секој од нас има макар еден ФБ пријател кој неретко постира статуси со содржина: „Две години...

Фото: Првите свадбени фотографии на Џорџ Клуни и Амал Аламудин

Џорџ Клуни и Амал Аламудин ја крунисаа својата љубов со брак во романтичната Венеција, а...

Најеротското видео досега, инспирирано од „50 нијанси на сиво“

Се работи за видео коe е дело на шпанскиот режисер Алваро Де ла Херан, а инспирирано е од...

Фото: Геј парадата во Белград низ фотографии! Погледнете ги …

Во главниот град на Србија, Белград, вчера под силно полициско обезбедување се одржа Парада...

Зошто мажите се уште се оние кои плаќаат на првиот љубовен состанок?

Репортерот на НПР, Шерин Марисол Мераџи, неодамна присуствуваше на професионален час за...

Ова се пораките кои ќе го запалат секој маж!

Секстинг – испраќање секси смс пораки, е здрав и пожелен зачин во секоја врска. Ако немате...

За што размислуваат жените додека пробуваат да доживеат оргазам!

За што размислуваат додека пробуваат да доживеат оргазам! По бројните истражувања за...

Фото: „Омажи се за мене“ преку билборди во центарот на Прилеп!

Прилепчанецот понесен од љубов ја запроси својата девојка преку излепени билборди низ...

АНКЕТА: Студентките одговорија која е идеална големина на пенисот!

Момците од Јутјуб каналот SimpleSexyStupid, ги прашаа студентките „дали големината е важна“ и...