Категорија: Љубов и секс

Излегле на вечера, а потоа без збор ја напуштил… Причината ќе ве остави без зборови

Некои луѓе го прават тоа на традиционалниот начин, а некои одат до бескрај со својата...

Љубов е…

Љубов  е кога мајка ти се обидува да ти ги стопли рацете. Кога брат ти ќе ти ја растури...

Кој има подобар секс – паровите или оние без обврски?

Имаат ли сингл девојките повеќе прилики да искусат поголемо еротско уживање како резултат...

Љубовта се крие во неочекувана прегратка, бакнеж за добра ноќ, подарен букет…

Љубовта се крие во неочекувана прегратка, бакнеж за добра ноќ, подарен букет, безрезервна...

МАЖИТЕ ОДГОВОРИЈА: Вака треба да изгледа идеалната вагина! (Видео)

Пред извесно време социјалните мрежи беа преплавени со видео кое го објави Elite Daily  во кое од...

Погледнете како изгледа вистинската љубов …

Зад овие прекрасни илустрации кои будат топли емоции стои уметникот кој се потпишува со...

СЕКАКВИ ИМА: „Каде да го ставам“ – исповед на девојки со најлоши искуства во сексот!

Магазинот “Thought Catalog” ги повика своите читателки да ги поделат најбизарните работи кои...

ВИДЕО: Како мастурбираат жените, а како мажите!?

Еве видео кое конечно ќе ве натера да ги разберете стереотипите околу машкото и женското  и...

Видео: Тој има 102, а таа 91 година, а по врска од 27 години, одлучиле да се венчаат…

Заедно се од 1988 година, а се свршиле оваа година на Денот на вљубените. За Џорџ ова е трет...

Џенифер Лопез, Ким Кардашиан, Кели Брук… Зошто мажите повеќе сакаат жени со облини!?

Ако сакате дами со облини, тогаш ова ќе ве интересира. Еве десет причини зошто овие жени се...

Гејша – искуството да бидеш жена

Прекрасни, таинствени, незаборавни… Паметни, елегантни, сексапилни… Тоа се само мал...

Видео: Таа ги праша 100 мажи, дали би легнале со неа! Што мислите, колку од нив ја прифатија понудата!?

Веруваме дека ретко која девојка би имала храброст да го направи ова, меѓутоа, тоа не беше...

18+ФОТО: На клупата за резервни играчи, фудбалер имал секс со навивачка!

Фудбалерот на англискиот нисколигаш Клитеро, Џеј Харт заработи отказ бидејќи имал секс со...

ПОРНО ШОУ: Најпознатиот порно глумец наскоро влегува во шоуто на срамот “Парови”

Сигурно повеќето од вас го гледаат, некој слушнале, некој на интернет виделе што се случува...

СТЕ СЕ ЗАПРАШАЛЕ ЛИ: Зошто туѓата жена е послатка?

Една легенда вели дека во прастари времиња, кога Господ го создал светот, тој извајал и десет...

Видео: На 70 години прв пат гледала порно филм! Погледнете ја нејзината реакција …

Списанието „Guardian“ ја повикал 70-годишната Ани Робинсон на еден мал експеримент и еве како...

Фото: Погледнете кои се порно-актерките од „Игра на тронови“

Авторите на хит-серијата „Игра на тронови“ за поголема автентичност на секс-сцените се...

18+ВИДЕО: ПРОЦЕНЕТЕ САМИ ШТО ПРАВЕА ТИЈАНА И ГАСТОЗ ПОД ТУШОТ ГОЛИ…

Во реалното шоу на срамот “Парови”, секојдневно гледаме дека освен секс, нема ништо...

Имате речиси 25 и сеуште не сте во врска? Еве зашто!

Имате речиси 25 и сеуште не сте во врска? A се прашувате зошто? Еве ја причината! Мадона има 55, а...

Како треба да изгледа идеалниот пенис според жените?

Доколку некоја девојка ја прашате да го опише идеалниот пенис според неа, тоа може да...