Категорија: Животен стил

Исповед на една скопска проститутка

  Во интервју за Дневник, 30 годишната Анабела од Скопје раскажува за својот живот како...

Видео: Нејзиниот татко сакал да одржи говор за нејзината свадба, но тоа што го направил ќе ве остави без зборови …

Нејзиниот татко сакал да одржи говор за нејзината свадба, но тоа што го направил ќе ве остави...

Вашето семејство не го сака вашиот партнер?

Во вашите фантазии, без разлика каде сте, сигурно секогаш посакувате околу вас да се среќни...

Се расправаат околу погребот, а таа се уште се бори за живот

Додека Боби Кристина и понатаму се бори за живот нејзиниот семејство е во расправија. За жал,...

Во овој бордел сите проститутки се мажени, еве зошто

Во Русија постои елитен бордел кој вработува само мажени жени за нивните клиенти да може да...

За што фантазираат спонзорушите и старлетите?

Сигурно знаете што значат поимите полигамија и моногамија. Но, дали ви е познато значењето...

Жена за забава или за врска: Каков тип сте вие?

Во повеќето случаи, жените за забава себеси не се доживуваат на тој начин, па и затоа често се...

Фото: Дара Бубамара ги покажа бујните гради во Тајланд

Познатата пејачка Дара Бубамара во моментов е на одмор во Тајланд, каде што моментално се...

18+ СКАНДАЛОЗНО ВИДЕО, КАКО СЕНАДА НУРКИЧ, ПОЗНАТА КАКО МАЦА ГИ ЗАРАБОТУВА СВОИТЕ ПАРИ?

Специјална гостинка на една приватна забава … [tube]https://www.youtube.com/watch?v=pASYd8lvXl4[/tube]

Татко одби да го напушти синот роден со Даунов синдром, мајката ги остави двајцата

Семјуел Форест е татко кој заслужено доби илјадници позитивни коментари и охрабрувачки...

Реклама која ги насолзува очите: „Мојот татко лаже“

Секој добар родител се жртвува за среќата на своето дете. Видеото на осигурителната...

Фото: Казна за непослушност? Шишање!

Американскиот фризер Фред на своите клиенти им нуди нешто сосема невообичаено. Се работи за...

Видео: Симулирале секс среде емисија

„Врзување за почетници“ е името на сегментот од емисијата „This Morning“ на британската ITV...

Безусловна љубов на грбот на мајката

Принципите на природното родителство само делумно потсетуваат на старите семејни...

Најстариот маж на светот го прослави 112-от роденден

 Јапонецот кој во Гинисовата книга на рекордите е регистриран како најстариот маж на...

ФОТО: Станал „шумски човек“ од тага по невозвратена љубов од скопјанка

Милија Стојановиќ од селото Дрешница има 74 години, а веќе 17 години живее на падините на...

Собираат пари за да имаат секс: Во Венецуела кутија кондоми чини 660 евра!

Земјата е во толкав хаос, што сега мора да чекаме за да имаме безбеден секс. Ова е ново дно“,...

Нема да останете рамнодушни: Овој видео запис шокираше илјадници луѓе!

На сите нас ни се случило некогаш да кликнеме и да погледнеме некој видео запис, за на крајот...

ФОТО: Богатите руски модели главни на Instagram

  Богатите луѓе, сакаат да се пофалат со нештата што ги поседуваат, инаку која е поентата...

Фотографии кои не би сакале да ги има на вашата свадба

За некои свадбата преставува еден свечен и романтичен чин во целиот живот. Целата...