Категорија: Секојдневие

Ако “Ред Бул не ви дал крила”- ќе ви врати по 10 долари

Сите кои купиле Ред Бул во период од 1 јануари 2002 година до 3 октомври 2014, ќе добијат надомест...

Нема веќе гага паркинг во City Mall

Видео: Оваа девојка изгуби облог, и мораше да трча гола низ улица!

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=YUn_ZfBwSjE[/tube]

Помош за д-р Евица Бојаџиева

Драги пријатели м-р, д-р Евица Бојаџиева, 34 години е мајка на две малолетни деца и боледува од...

Фото: Мичич ја освои Бугарија

Изминатиов викенд некој во Бугарија бираа премиер некој најдобар тату артис. Во политиката...

Зошто изневеруваат жените, а зошто мажите?

Колку повеќе партнери имал поединцот во животот, толку се поголеми шансите дека ќе изневери....

Мажите сакаат домаќинки

Мажите најдобро ќе ги освоите доколку сте искрени со нив и ги поддржувате. Исто така треба да...

ВИДЕО: ОВА СЕ ВЕЖБИТЕ ЗА ЗАДНИК ОД МИЛИОН ДОЛАРИ!

Многу жени се чувствуваат лошо поради тоа што немаат поголеми гради или затегнат задник....

Видео: Среќа е … кога топлес девојка ќе ти ја врати топката!

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=C7eQH6pXsHI[/tube]

Видео: Нова жешка љубовна реклама на Mercedes! Погледнете …

Mercedes-Benz и Лукас Линдеман Росински направија нова одлична реклама за германската компанија...

Видео: Може да го видам вашиот iPhone, сакам да го тестирам!

  [tube]https://www.youtube.com/watch?v=hrOegAjBOjg#t=59[/tube]

Господ мора многу да те сака за да го преживееш ова… Ова е најсреќниот човек на светот!

Господ мора многу да те сака за да го преживееш ова… Шансите за преживување се веројатно 1:...

ВИДЕО: Отишла на погреб и потоа сфатила дека е тоа е всушност нејзиниот погреб!

Што би направиле доколку одите да се сретнете со пријател, а наместо тоа завршувате на...

Фото: Браво! Библиотека – Земи книга, остави книга!

Замислете имало вакво нешто и тоа во Скопје во населбата Ѓорче. Голем респект за тој што го...

Видео: Таа е таа фаца! Мистер Бин во новата реклама на Сникерс…

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=qIVDxL2lgN4[/tube]

Фото: Идиот сум што не знае да паркира!

Видео: Облаците Undulatus Asperatus се неверојатен феномен

Овој вид на облаци го носат името undulatus asperatus и се просто неверојатни, не знаете дали се...

Среќните парови кои постојано постираат на Фејсбук и не се толку среќни

Секој од нас има макар еден ФБ пријател кој неретко постира статуси со содржина: „Две години...

Видео: Дали е возможно да го вози велосипедот таму горе? Погледнете и чудете се ….

Овој авантурист Дени Мекаскил, кој се бави со планински велосипедизам, за најнов предизвик...

ФОТО: Фичо се удри во BMW на раскрсница во Скопје!