Категорија: Секојдневие

Видео: Ајвар во собрание!?

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=V0vZu1fGBag[/tube]

Видео: За жените – Марјан Ѓорѓиевски

22. За жените – Марјан Ѓорѓиевски

Видео: Калински и Панчев коментираат свадба

Како би изгледало кога нашите омилени коментатори би работеле на свадба…  

Фото: Кристијано Роналдо и Македонката Марија – главни на шпанска „Марка“

Најтиражниот шпански спортски весник „Марка“ во својата галерија од синоќешниот меч со...

Видео: Македонска скриена камера: Дечко во центарот на Скопје продава ковчези

Street stand up comedy – Macedonia Aвтор и актер: Марјан Анѓеловски Режија и монтажа: Мартин Милкоски,...

Подарок во плико – ”Рекет” на македонските свадби што ги револтира гостите

  Подарок во плик – ова се почесето е испишано на поканите за свадба. Иако порано се...

Мајки и нивните слатки мини-копии 2

Погледнете ги овие креативни комбинации на мајките и нивните слатки мини-копии. Т.С.Т.

Мила Кунис и Ештон Качер добија ќерка!

Изворите велат дека Кунис се породила на 30ти септември и донела на свет здраво женско бебе, и...

Фото: Првите свадбени фотографии на Џорџ Клуни и Амал Аламудин

Џорџ Клуни и Амал Аламудин ја крунисаа својата љубов со брак во романтичната Венеција, а...

Видео: Погледнете ја најлудата кражба на автомобил

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=mgQMcHin0bU[/tube]

МОДНИ ТРИКОВИ ШТО СЕКОЈА ДЕВОЈКА ТРЕБА ДА ГИ ЗНАЕ

Освен што ќе ви го олеснат животот, овие трикови ќе направат вашата гардероба да изгледа...

Фото: Се роди бик со седмица на глава!

Бејби Бен е телето кое се роди со чуден белег на главата. Имено ова животно има видлив број 7...

Јубилејна 15-та бруцошка забава на ФЕИТ: Кажи ДА на забава со СУПЕРХИКС!

Започна и нова студентска година, и наместо да се жалиме за многуте страници кои нѐ чекаат за...

Фото: Ваков македонски мајстор до сега немате видено

Ова е единствениот мајстор во Македонија што поправа и ауспуси на авиони !!! Т.С.Т.

Видео: Ова до сега го немате видено. Кадилак Џакузи!!!

Од далеку лички како секоја нормална кола. Но двајца инжењери од Лос Анџелес се погрижиле да...

Фото : 9 Уметнички дела од Јаболка

Кој поседува уметнички вештини во него, што и да му дадете од него ќе направи уметничко дело....

Видео: Има 3 години и 70 килограми!

Мисаел од Бразил има само 3 години а веќе има 70 килограми и не може да престане да јаде....

Видео: Менаџерката на Тоше ја има најголемата плантажа со лаванда на Балканот

Љиљана Петровиќ, поранешен музички менаџер, пред четири години ја подигна најголемата...

ФОТО: Држам линија!

Среќа е … да држиш линија!

Изгубениот телефон во Авионот … Видео!

Стјуардесата го пронајде загубениот телефон, но кого викна потоа за да го испорача е она што...