Категорија: Секојдневие

Еве како ќе го „заокружиме“ месецов: ПРОГНОЗА ЗА ПЕТОК 31 ОКТОМВРИ

Рано наутро во петок локално ќе има појава на релативно слаб локален дожд. Претпладне...

Не е добар в кревет! Проверете зошто жените изневеруваат?

Ново истражување покажало зошто мажените жени се впуштаат во афери, како и што кај сопругот...

Ако сакате да гледате порно бесплатно, ова се ТОП 5 сајтови со бесплатни содржини! Со Среќа :)

Порнографијата поодамна не е табу тема, па затоа речиси 30% од содржината на интернет е токму...

Видео: Ново од Миле Паника К-15! Погледнете како си ја пее својата омилена песна …

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=ihnbXDQ9mgc[/tube]

ВИДЕО: Ја видовте ли најстрашната македонска скриена камера(мочање во гаќи)?

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=24aGGWTbGU8[/tube]

Шербеџија ќе го „ослободува“ Скопје за 2,1 милиони евра

Актерот Раде Шербеџија во улога на режисер почнува да го снима својот долгометражен...

Како ќе изгледа Facebook за десет години?

Facebook ги објави резултатите од својата работа во изминатиов квартал заклучно со 30.септември....

Женски затвор се претворил во модна писта

Затвор во централен Израел ” Неве Тирза” се претворил во модна писта откако во него...

Знаете ли што помислува таа кога прв пат ќе го види вашиот пенис? :)

Секој маж барем еднаш се прашал што помислила неговата партнерка кога прв пат го видела...

Деветгодишно дете од Шпанија најдобар фотограф на годината

Од 1964 година Natural History Museum од Лондон го организира годишниот натпревар Wildlife Photographer Of The Year....

Започнал како чистач на чевли, а денес е милионер

Четириесетгодишниот Лере Мгајија ја започнал кариерата како чистач на чевли на аеродромот...

Видео: Како девојките се спремаат за излегување

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=7o4uDXft_pU#t=160[/tube]

ФОТО: Најзгодниот турски актер го смени имиџот

 Турскиот заводник го промени својот стајлинг. Популарниот турски актер Бурак Озџивит...

Сакам секс без обврски!

Емили Ратајковски (23) нема проблем со мажите и во моментов повеќе е заинтересирана за шема за...

Фотографијата која е доказ дека постои вечна љубов

Ова е фотографија од дедо кој руча во ресторанот „In-n-Out-Burger“ во Калифорнија. Глетката би...

Видео: Вакво возење на мотор не сте виделе!

Девојка се вози на мотор облечена во бикини! Добрата страна е што камерата е поставена токму...

Фото: Погледнете како го гледаат семафорот искусните шофери, почетниците, возачите на БМВ, жените, политичарите …

Погледнете како го гледаат семафорот искусните шофери, почетниците, возачите на БМВ, жените,...

Писмо од една домаќинка до сите жени во светот: Чисти само колку што мораш!

Сакајќи да го сподели своето животно искуство и добро научената лекција, оваа домаќинка...

Добра вест за мажите кои спиеле со повеќе од 20 жени

Оваа вест се однесува на сите мажи кои во својата љубовна “кариера“ спиеле со над 20...

И на Сораја не и е лесно! Неимар и испрати приватен авион и си ја донесе во Шпанија…

Бразилецот подолго време ја викаше старелтата да го посети и на крајот таа прифати. Сораја...