Категорија: Шоу-бизнис

Тешкиот живот на Кајли Миног: Ми требаше време да се помирам со помислата дека никогаш нема да бидам мајка!

Австралиската пејачка Кајли Миног отсекогаш говорела искрено за себе, за плановите кога...

Никогаш не е доцна: Ѕвездата од Џејмс Бонд, Даниел Крег (50) го чека своето прво дете со сопругата (48)

Ѕвездата од филмовите за „Џејмс Бонд“ и неговата сопруга, својата врска ја започнаа во 2010...

Кога сопругот Кание ја слика Ким Кардашијан, тоа изгледа вака: Во кревет и без градник!

Ким Кардашијан и Кание Вест се венчаа пред четири години, а заедно имаат три деца. Ким...

Лицето и понатаму го крие, но не и својот дом. Погледнете како изгледа куќата на Сиа!

Познатата пејачка Сиа го продава својот дом во Лос Анџелес за 849,000 долари. Куќата е изградена...

Фијаско или моден погодок на сестрите Кардашијан? Проценете сами!

Претходната недела Кортни и Ким Кардашијан се вратија од островот каде што беа на заеднички...

Пипа Мидлтон е бремена, го очекува своето прво дете!

Сестрата на Војвотката од Кембриџ, 34 годишната Пипа Мидлтон го очекува своето прво дете. ...

Прв пат по разводот: Џенифер Анистон покажа во што најдобро се чувствува! (Фото)

Џенифер Анистон со текот на времето до донесе својот стил до совршенство, а овој класичен...

Ева Лонгорија го доби она за што многу познати личности сонуваат цел живот!

Актерката Ева Лонгорија, најпозната по улогата на Габриел Солис во серијата „Очајни...

Рики Мартин ужива во улогата на татко: Сакам уште деца!

Популарниот пејач Рики Мартин преку сурогат мајка ги доби близнаците Матео и Валентино, кои...

Викторија Бекам: „Ми велеа дека не ме бива за ништо, затоа само бидете упорни и ќе го постигнете посакуваното“

Некогашната музичка ѕвезда, а сега популарната дизајнерка Викторија Бекам расажува како...

Шокантна одбрана на сопругот на Наташа Беквалац откако е обвинет дека ја претепа (ВИДЕО)

Лука Лазукиќ, против кого е поднесена кривична пријава поради претепување на својата...

Моника Белучи ја замени со 30 години помлада манекенка. Погледнете ја девојката на Винсент Касел

Познатиот француски актер Винсент Касел не ја крие својата љубов. Поранешниот маж на една од...

Фановите на Анџелина Џоли шокирани гледајќи ги нејзините пилотски способности (ВИДЕО)

Документарецот „Зелената планета на кралицата“ во кој кралицата Елизабета открила...

Роби Вилијамс ги шокира фановите со својата нова тетоважа (ФОТО)

Сите се збунети, и не е познато дали е трајна тетоважа или само добра шега. Роби Вилијамс го...

Срам кој Меган Маркл му го приреди на своето семејство: Нејзината сестра ја откри суровата вистина!

Секој ден се откриваат се повеќе и повеќе детали за најочекуваната свадба на годината –...

Се сеќавате на Марија од „Жикина династија“? Нејзиниот живот крие тажна приказна, денес изгледа непретпознатливо!

Риалда Кадриќ е најдобро позната како Марија од „Жикина Династија“, раскажа зошто никогаш...

Леонардо ди Каприо конечно фотографиран со својата 23 години помлада девојка!

Холивудскиот актер Леонардо ди Каприо (43) ужива во врската со младата аргентинска манекенка...

Ѕирнете во луксузниот австралиски дом на секс симболот Маргот Роби

Прекрасна австралиска актерка наскоро ќе се пресели во скап престој во Австралија. ...

10 фотографии на познати личности од детството

Животот поминува неверојатно брзо, а луѓето се менуваат додека трепнете. Понекогаш...

Кончита Вурст, некогашниот победник на Евровизија обелодени дека е ХИВ позитивен!

Победникот на Евровизија од 2014 година од Австрија, Кончита Вурст, соопшти дека веќе со...